הלוואות בנקאיות לפרטיים

  

הלוואות חוץ בנקאיות לפרטיים ולשכירים

בחיים של כל אחד מאיתנו יש רגעים שאנחנו צריכים כסף.

נסיבות משמחות כאלו או אחרות הדורשות הוצאה גדולה - אירוע משפחתי, נסיעה לחו"ל, הגדלה הבית, רכישת רכב וכו'

  • רצון להשקיע היום למען העתיד - למשל קניית נכס להשקעה, הגדלת ההפרשות לפנסיה ועוד.
  • צורך לארגן את תזרים המזומנים - בעבר לקחנו הלוואות שמכבידות עלינו ממספר גורמים שונים ועכשיו אנו רוצים לעשות סדר ולנהל את חיינו מול גורם אחד מסודר מתוך כוונה לחזור להתנהלות נכונה ותקינה.

 למי מתאימה הלוואה בנקאית?

במצב שבו המשכורות של רוב האנשים אינן גבוהות, קשה מאוד להתקיים במסגרת האשראי והלוואות שהבנק מאפשר ולכן, כמעט כל אחד צריך בשלב כלשהו, כסף נוסף כדי לממש מטרה כלשהי. בניגוד לבנקים, שיטת הבדיקה שלנו את הלקוח שונה לגמרי, ולכן אנחנו יכולים לתת הלוואות גם לאנשים שנחשבים מוגבלים ומבחינת הבנק הם לקוחות פחות טובים.
אם יש לכם ערב שיחתום על ההלוואה או נכסים, אתם מתאימים לקבל הלוואה דרכנו, באופן בטוח ודיסקרטי. חשוב לנו, שאנשים יוכלו להתקדם בחיים שלהם, ויוכלו בעזרת הלוואה חוץ בנקאית להשיג את המטרה האישית שלהם, באופן פשוט, מהיר, יעיל, אמין ונוח.

בפיננסית 7 תוכלו לקבל הלוואות בנקאיות לכל מטרה, בהתאמה אישית ובליווי צמוד של אנשי הצוות שלנו, רואי חשבון וכלכלנים מומחים בתחום. כל ההלוואות עוברות אישור של בנק ישראל וניתנות על ידי גופים חוץ בנקאיים, ניתנות באישור מידי, מהיר וקצר ביותר ומותאמות לכל לקוח.


 בפיננסית 7 ידאגו לסדר לך הלוואה מהירה וזולה ללא ערבויות וללא ערבים בתנאים הטובים ביותר ( הלוואת סולו). בשביל הצרכים האלו אנחנו כאן - הצוות המקצועי והמסור שלנו ישמח לסייע לך ולתפור עבורך פתרון שמתאים לצרכיך, תתקשר, אנחנו כאן בשבילך.