קרנות מדינה לעסקים

קרנות מדינה לעסקים

רוצה להגדיל את העסק? חושב על התרחבות?

אתם בעלי עסק וזקוקים לקבלת הלוואה בתנאים מיוחדים? הלוואה לפתיחת עסק? אנחנו בפיננסית 7 נסייע לכם בהגשת בקשה לקבלת הלוואה מקרן מדינה, בליווי מקצועי וביחס אישי. ההלוואות מקרן מדינה, מיועדות לעסקים קטנים ובינוניים וניתנות בתנאים מיוחדים ומועדפים ביותר. אנחנו נעשה את כל הדרוש על מנת להעלות את הסיכויים שלכם לקבלת ההלוואה להמשך פעילות העסק.

במהלך חיי העסק יש רגעים בהם יש צורך לפרוץ לשווקים חדשים, לבנות מהלכים שישנו את כיוון העסק או רצון גדול לנצל הזדמנויות ולהתרחב. אנו בחברת פיננסית 7 נמצאים בשבילך בדיוק בשביל הצרכים האלו.בדיוק לצרכים האלו הוקמו קרנות מדינה.יחד עם הצוות המסור והמקצועי שלנו נשב ונסייע לך למצוא קרן המתאימה  לצרכיך ולמבנה והאופי היחודי של העסק והפעילות שלו.

 מימון לעסקים קטנים ובינוניים מקרן מדינה – בתנאים מעולים!

 אחת הבעיות העיקריות שבהן נתקלים העסקים הבינוניים והקטנים היא באשראי. הבנק מגביל את מסגרת האשראי ובשלב מסוים, העסק מגיע למצב שבו ללא הזרמת כסף, אין לא אפשרות לשרוד. המדינה, במטרה לעודד הקמת עסקים קטנים ובינונים, מציעה הלוואות מקרן המדינה, שהינם בתנאי החזר נוחים ובריבית נמוכה יותר מכל הלוואה אחרת.

עבור עסק, האפשרות לאשראי נוסף, יכולה לתת מרחב מחיה, להמשך הפעילות ולהצלת העסק במקרים מסוימים ולכן, חשוב מאוד להגיש את הבקשה להלוואה בצורה נכונה ומדויקת, כדי שאכן היא תאושר והעסק יוכל לעמוד שוב על הרגליים. ההלוואה מתאימה גם לאנשים שאין להם עסק ודרוש להם מימון ראשוני חיצוני לצורך הקמתו.

חשוב לדעת, כי אישור הבקשה מצריך עריכת תכנית עסקית מקצועית ומדויקת. אנחנו בפיננסית 7 מעמידים לרשות בעלי העסקים, ליווי שוטף וצמוד של צוות מקצועי ומיומן, הכולל רואה חשבון וכלכלנים, אשר מסייעים להכנת תכנית עסקית המתאימה לדרישות הקרן, מעניקים יעוץ מקצועי והדרכה בכל שלבי הגשת הבקשה להלוואה, במטרה לקבל את אישור ההלוואה. 

  קרנות מדינה לעסקים - הכנה מקדימה לקראת בקשת הלוואה

   הכנה מתאימה ונכונה, מעלה את הסיכוי באופן משמעותי לקבל הלוואה מקרן המדינה, ולכן אם אתם כבעלי עסקים זקוקים למימון בתנאים הכי טובים שניתן לקבל במשק, כדאי ונכון להשקיע את הזמן בהגשת בקשה להלוואה, בצורה חכמה, עם צוות מקצועי בעל ידע וניסיון רב בתחום זה.

חושבים להפוך לעצמאים ולפתוח עסק אבל חסר לכם מימון? יש לכם עסק קטן או בינוני ואתם זקוקים לאשראי בדחיפות? אנחנו בפיננסית 7 מעניקים סיוע מקצועי בהגשת בקשה לקבלת הלוואות מקרן מדינה, לעסקים קטנים או בינוניים וגם לעסקים בתחילת הדרך. 


המימון ניתן בתנאים יוצאי דופן ולכן הליווי המקצועי זו הדרך היחידה להעלות באופן משמעותי את הסיכויים לאישור ההלוואה.

חשוב - פניה לקרנות מדינה דרכנו תגדיל את סיכויי ההצלחה וקבלת המימון המבוקש.