הלוואות בנקאיות לעסקים

    

לקבלת הלוואה התקשר ל 03-5477876 

 

הלוואה חוץ בנקאית לעסקים

רוצה להגדיל את העסק? חושב על התרחבות?

 

פנה אלינו ונשמח לסייע לך לקבל הלוואות בנקאיות בתנאים מצוינים.

 

במהלך חיי העסק יש רגעים בהם יש צורך לפרוץ לשווקים חדשים, לבנות מהלכים שישנו את כיוון העסק או רצון גדול לנצל הזדמנויות ולהתרחב. אנו בחברת פיננסית 7 נמצאים בשבילך בדיוק בשביל הצרכים האלו.

יחד עם הצוות המסור והמקצועי שלנו נשב ונסייע לך להשיג הלוואה חוץ בנקאית בתנאים המתאימים לצרכיך ולמבנה והאופי היחודי של העסק והפעילות שלו.

 

הלוואה בנקאית לעסק - לא לוקחים מכל אחד!

 

עסק עובר שינויים רבים הנובעים ממצב השוק, המצב הכלכלי, תנועת הלקוחות ועוד. כל עסק וגם המצליח ביותר עשוי בשלב כלשהו להימצא בקושי פיננסי, אשר יכול לגרום אף לסגירת העסק, הפסדים כספיים וכדומה. ברגע שהעסק נקלע לקושי מסוים, הפניה הראשונית היא לבנק, אך הבנק מגביל את גובה האשראי ואת הלוואות הניתנות לכל עסק בהתאם למצבו, ובשלב מסוים אינו מאפשר עוד הזרמת מזומנים.

 

בעל עסק, הנמצא במצוקה, עלול לבצע מהלכים מוטעים ביותר, כדי להתמודד מול כל הדרישות מצד הספקים והבנקים לתשלום החובות, כמו לקיחת הלוואות ממקומות מפוקפקים ואף מסוכנים. אנחנו בפיננסית 7 מעניקים הלוואות לעסקים, בצורה בטוחה, אמינה ובאפשרויות החזר, הנוחות לכל בעל עסק, כך שיוכל לעמוד בתשלומים בצורה הטובה ביותר עבורו.

 

הלוואות בנקאיות לעסקים, בכל שלב ולכל מטרה

 
לא משנה אם החלטתם לרכוש מכונה נוספת לעסק ואין לכם את הסכום הכספי הדרוש או שאתם מרחיבים את הפעילות וצריכים לממן את השכירות בסניף חדש. הלוואות שלנו, ניתנות לעסקים לכל מטרה וצורך, באופן דיסקרטי, ובליווי צמוד של מיטב אנשי המקצועי המובילים בתחום, רואי חשבון, כלכלנים אשר, יתאימו לכם את הלוואה לפי הצורך האישי של העסק שלכם.

ההלוואות ניתנות, גם לאנשי עסקים שקיבלו סירוב בבנק להגדלת מסגרת אשראי או קבלת הלוואה, כך שעבורנו, כל הלקוחות העסקיים מקבלים אפשרות להלוואה בריבית נמוכה ואטרקטיבית ביותר, בערבות של נכס או ערב. העסק שלכם ימשיך לפעול אם תבצעו את ההחלטה הנכונה ותיקחו הלוואה בצורה הכי בטוחה והוגנת.

יש לכם עסק אבל מחסור במזומנים? אתם לא מצליחים לשלם לספקים או לעובדים? לפני שאתם מאבדים את העסק, תוכלו לקבל דרכנו, בפיננסית 7 הלוואות לעסקים באישור בנק ישראל, הניתנות על ידי גופים חוץ בנקאיים, ובאישור מהיר ומידי. הריבית על כל הלוואה נמוכה והחזרי התשלום נוחים. בפיננסית 7 תקבלו יחס אישי וליווי מקצועי צמוד. 

בקשה להלוואה מידית