משכנתא חוץ בנקאית

מצאתם את הדירה המושלמת אבל אין לכם איך לממן את רכישתה? הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? זקוקים למשכנתא יותר גבוהה ממה שהבנק מציע לכם?אנחנו בפיננסית 7, מציעים משכנתא חוץ בנקאית, בריבית נוחה, בתנאים מעולים ובהחזרי תשלום הוגנים, כך שתוכלו לרכוש את הדירה שתמיד רציתם.

האישור למשכנתא נעשה בליווי מקצועי של אחד מאנשי הצוות שלנו - כלכלנים ו/או רואי חשבון, בהתאמה אישית.

צרו קשר למשכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית – באישור מידי

 

אם אתם עומדים לפני רכישת דירה ואין לכם את כל הכסף הדרוש כדי לממן את הדירה, לפני שאתם מבטלים את העסקה, כדאי שתכירו את האפשרות הטובה והבטוחה כיום למימון רכישת דירה והיא קבלת משכנתא חוץ בנקאית אשר מאושרת לכם בנוסף למשכנתא הקיימת או במקומה.
בשונה מהלוואה רגילה, במשכנתא חוץ בנקאית תקבלו תנאים מעולים להחזר הלוואה ובריבית אטרקטיבית ביותר.

משכנתא חוץ בנקאית מתאימה בין היתר למקרים בהם:

 

  • הבנק מסרב למתן משכנתא
  • החשבון בבנק מוגבל
  • תיק הוצאה לפועל שנפתח והשאיר "כתם" עלינו כלקוחות.
  • צורך במימון נוסף לזה שניתן בבנק.
  • לשם רכישת דירה להשקעה במשכנתא נוספת.
  • בעלי משכורת חודשית נמוכה.
אתם יכולים להיות לקוחות במשך שנים בבנק, אך כל לקוח מדורג אחרת בהתאם לכללים של הבנק בכל הנוגע למתן הלוואות, משכנתא ואשראי, ולכן כאשר נחסמת בפניכם הדרך הישירה לקבלת משכנתא, הפתרון הוא בצורת משכנתא חוץ בנקאית, בתנאים נוחים ביותר.

שכנתא – לא רק לרכישת דירה, אלא לכל מטרה!

אמנם רוב האנשים לוקחים משכנתא לרכישת דירה, אך לעתים ישנו צורך לקבלת סכום כסף גבוה, גם לצרכים אחרים, כדוגמת פתיחת עסק, שיפוץ דירה או אף רכישה לשם השקעה.
במשכנתא, תצטרכו למשכן את הנכס שלכם תמורת ההלוואה, אך בניגוד לבנקים, אצלנו מה שקובע זהו ערך הנכס בלבד. אתם יכולים להיות לקוחות שקיבלו סירוב למשכנתא בבנק, ועדיין לקבל משכנתא דרכנו. זה היתרון שלנו.
המשכנתא ניתנת בריבית נוחה והוגנת, תוך התאמה אישית למצבכם הפיננסי, ובליווי צמוד של מיטב אנשי המקצוע בתחום, כלכלנים ורואי חשבון. המטרה שלנו, היא לאפשר לכם להתקדם בחיים, גם אם עבור הבנקים אתם נחשבים ללקוחות "פחות טובים".
אצלנו בפיננסית 7 המשכנתאות החוץ בנקאיות ניתנות ממוסדות פיננסים חוץ בנקאיים, בזמן קצר, ללא בירוקרטיה, ובאישור בנק ישראל, ביחס אישי, בדיסקרטיות מוחלטת, תוך התאמה המשכנתא לצרכים של כל לקוח, ליכולת ההחזר ולאפשרויות המימון.

לחץ לקבלת הלוואה מהירה