הלוואות למוגבלים בבנק

זקוקים להלוואה דחופה והבנק לא מאפשר לכם משום שאתם מוגבלים? 

ניסיתם לדבר עם המנהל של הבנק אך קיבלתם דחיה לכל בקשת הלוואה?

יש לנו פתרון מעולה ואת הדרך לאפשר לכם לקבל הלוואה למרות שאתם מוגבלים, כל זאת, בהתאמה אישית, בהחזרים נוחים ביותר ובאישור מידי לכל הלוואה!

צרו קשר להלוואה למוגבלים בבנק

מוגבלים בבנק? אצלנו תקבלו הלוואה!


אנשים יכולים להגיע למצב שבו הם מוגבלים בבנק בשל מצבים פיננסיים ואישיים שונים. משמעות המוגבלות בבנק באה לידי ביטוי ברמות שונות כדוגמת:

  • לא מונפקים כרטיסי אשראי והקיימים מבוטלים ו/או נחסמים לשימוש.
  • לא מקבלים הלוואות מהבנק.
  • אין אפשרות לקבל פנקס צ'קים.
  • לא ניתן לנהל חשבון עם מסגרת אשראי.
  • חסימת חשבון מפני העברות כספים ועוד.
במצב כזה, אנשים רבים, ולעתים אף אנשי עסקים שנתקלו במוגבלות עקב נפילת העסק או פשיטת רגל מתמודדים מול מציאות בלתי אפשרית וקשה ביותר. וכאשר הם זקוקים באופן דחוף להלוואה, אין להם למי לפנות, כאשר "האופציה" של לקיחת הלוואות בשוק האפור או השחור עשויה להיות בעייתית ביותר.
אנחנו מציעים את הדרך הטובה ביותר לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות, באופן שבו, כל אחד שנעשה מוגבל בבנק, יכול לקבל הלוואה, בריבית אטרקטיבית והוגנת וביכולת תשלום שניתן לעמוד בה.

הלוואות ומשכנתאות חוץ בנקאיות למוגבלים בבנק


לפעמים הבנק מסיבותיו מחליט לא לאפשר לאנשים או לעסקים מסויימים לקבל הלוואה.

אנחנו בפיננסית 7 נוכל לסייע לך לפתוח דלתות ולקבל הלוואה גם במקרים אלו!

באילו מקרים אדם הופך להיות מוגבל בבנק?

הסיבות לכך שאדם הופך להיות מוגבל בבנק, הינן רבות ומגוונות, חלקן הרב נובע מהתנהלות כלכלית לקויה. אך לא תמיד המוגבלות היא תוצאה של החלטות פיננסיות שגויות שכן, עסק יכול להתחיל עם רווחים, ובשל שינויים בשוק וכדומה, להימצא עם חובות ואי יכולת לעמוד בתשלומים עד כדי פשיטת רגל.

בנוסף, ישנם מוגבלים כתוצאה מסיבות שונות:

  • הליכי הוצאה לפועל.
  • חובות מול רשויות ותאגידים.
  • ואף מסרבי גט עשויים להיות מוגבלים בבנק.

מוגבלות בבנק יוצרת הרבה לחץ, ומשפיעה על יכולת קבלת ההחלטות וכדי להימנע מהידרדרות המצב חשוב, לנתח את הסיטואציה ולבחון את האפשרויות הקיימות ולא למהר ולקחת הלוואה ממקום בלתי אמין ומאוחר יותר לגלות את הנזק הפיננסי החדש שנוצר, על כל המשתמע מכך.
אצלנו בפיננסית 7 תוכלו לקבל הלוואות חוץ בנקאיות, אשר מאושרות באופן מידי, עבור אנשים עם נכסים או ערב, כל ההלוואות עוברות אישור של בנק ישראל וניתנות על ידי גופים חוץ בנקאיים בתהליך קצר, יעיל ומהיר אשר מאפשר קבלת הלוואה בטוחה בליווי צמוד של אחד אנשי המקצוע שלנו, כלכלנים ורואי חשבון מובילים בתחומם. 

לנו יש מגוון פתרונות לבעלי נכס או קוני נכס שמוגבלים בבנק או בעלי רישומים בנקאיים בעייתים וזאת על מנת שנכול להציע פתרונות של משכנתאות חוץ בנקאיות גם למוגבלים ובעלי מידע בנקאי בעייתי וזאת בסכומים קבועים ובריבית חוץ בנקאית מעולה תוך זמן קצר וללא בירוקרטיה.