מהן הבעיות במערכת הבנקאית במתן הלוואות לשכיר

במגזר השכירים לוקחים את מירב ההלוואות מן הבנקים ולא בכדי - הלוואות לשכירים מהוות את אחד ממנועי המחיה העיקריים של הבנקים. הבעיה נעוצה בכך שפעמים רבות הבנק כלל אינו מוכן להעניק הלוואה, בין אם בעקבות התנהלותו הכלכלית של השכיר עד כה, עקב חובות שלא נפרעו ועוד, וכך אנשים רבים נשארים עם לא כלום בידם ונאלצים לחפש אחר פתרונות חיצוניים. במצב זה מפסידים בראש ובראשונה השכירים, אך לא פחות מכך - המשק מפסיד מכיוון שהלוואות מהוות כלי הכרחי לוויסות הכלכלה ולהמשך צמיחתה.

הפתרון – הלוואות חוץ בנקאיות


כפי שראינו, בתחום ההלוואות לשכירים התקיים כשל שוק במשך שנים רבות, אך היכן שישנו וואקום נכנסים שחקנים חדשים אשר משפרים את המצב ומעניקים לרבים את ההזדמנות שלא זכו לה בבנקים לקבלת הלוואה. שחקנים חדשים אלו הינם בעיקר חברות ביטוח, חברות פרטיות וחברות כרטיסי אשראי ממוסדות אשר מעניקות הלוואות חוץ בנקאיות, מטבע הדברים הלוואות אלו ניתנות פעמים רבות גם לאנשים שלא היו זכאים לקבלם בבנק. כך גם מי שחשבונו הוגבל או שדירוג האשראי שלו נמוך יחסית, לא צריך לחשוש מלקיחת הלוואה והוא יכול ללא קושי רב למצוא הלוואה בתנאים המתאימים לו ובריבית שנתית סבירה (אך ברוב המקרים גבוהה יותר מאשר בהלוואה בנקאית).

כיצד נבטיח כי נקבל את ההלוואה המתאימה לנו?

תחום האשראי החוץ בנקאי הינו פרוץ יחסית ושכירים רבים אינם יודעים תמיד כיצד להתנהל בו כראוי ועל מי מהחברות ניתן לסמוך. בתרחיש הרע חוסר ידע זה יכול להוביל להפסד כספי שאינו הכרחי ויש להצר עליו, בתרחיש היותר רע, לקיחת הלוואה לא מושכלת מגורם לא מורשה וללא פיקוח, יכולה להוביל אף לפשיטת רגל ולפניית נושים אל הוצאה לפועל.

בכדי להתמודד עם תרחישים אלו קמה לה חברת "פיננסי 7", אשר חרטה על דגלה למצוא לכל אדם את ההלוואה המתאימה לו ובתנאים הטובים ביותר. הפיננסית 7 עושה הכול בכדי שתקבלו הלוואה שאותה תוכלו גם להחזיר והיא מתווכת ביניכם ובין גופים פיננסים רבים, אשר פועלים על פי חוק הלוואות חוץ בנקאיות ומאפשרים לכם הלוואות בסיכון נמוך יותר מן השוק האפור. הצוות שלנו צבר ניסיון עשיר ורב אשר מסייע לו להתאים את ההלוואה לאדם הפרטי ואשר מאפשר לנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

למרות הקושי העולה לעיתים, אנו כחברה מקצועית ועם ניסיון רב נצליח, בסבירות גבוה, נשיג עבורך הלוואה ללא ערבים בזמן קצר ובתנאים מעולים.