הלוואות עסקיות – מדוע יש בהן צורך?

רבים מקשרים בעיות כלכליות לעסק הלוקח הלוואה ואכן פעמים רבות עסק המצוי בבעיית תזרים מזומנים זמנית, יפתור אותה בהלוואה. במצבים אלו הלוואות עסקיות מעניקות חמצן לעסק ומעמידות אותו מעל קו המים עד אשר המצב ישתפר. אך קשיים תזרימיים אינם המקום היחיד שבגינו עסק נזקק להלוואה - פעמים רבות מדובר דווקא ברצון להתרחב ובצורך בכסף לבקשת ההלוואה. לעתים, ההלוואה הכרחית לפתיחתו של עסק חדש והיא מהווה את ההון הראשוני שמאפשר לנו להיכנס לפעילות, לפני שהעסק שלנו יתחיל להכניס מזומנים ולהראות שורת רווח כלשהי. האפיון של הסיבה שבגינה אנו צריכים הלוואה חשוב ביותר ומהווה את השלב הראשון שיבטיח כי אנו לקוחים את ההלוואה הנכונה לנו והמתאימה ביותר לעסקנו.

מה עלינו לעשות בכדי שנבטיח את קבלת ההלוואה הטובה ביותר?

כאמור, הסיבה ללקיחת ההלוואה חשובה מאוד אך לא די בה ויש להקפיד על מספר פרמטרים נוספים אשר יבטיחו את טיב ואיכות ההלוואה שאותה נקבל. אחד הכלים הטובים ביותר לעשות כן, הוא לפנות לחברה מקצועית אשר תלווה אותנו בהליך ההלוואה ותבטיח כי נקבל את התנאים המיטיבים עבורנו. דוגמא אחת מני רבות אשר יכולה לטייב את לקיחת ההלוואה היא בחירה בסוג הלוואה אשר יותאם לעסק שלנו. לדוגמא, לפנות להלוואה אשר תשעבד כהחזר את חובות הלקוחות שלנו באופן ישיר וכך אין אנו נדרש להחזיר את ההלוואה מכיסנו. זאת ועוד כלים נוספים מאפשרים לבעלי העסקים הקטנים לקיחת הלוואות בהתאמה לצרכיהם ויכולותיהם.

היכן ניתן לקבל הלוואות לעסק?

גם כאן קיים כשל שוק ולא רבים מודעים לכל האפשרויות העומדות בפניהם - המשמעות היא כי בסופו של יום נגרם לבעל העסק הפסד וסביר שהוא ייאלץ לשלם ריבית גבוהה יותר עקב חוסר ההתמצאות. ההלוואה המוכרת ביותר הינה מהבנק, אך לצידה ישנן הלוואות רבות ולעתים אף בתנאים טובים יותר שיכולות להוות פתרון מושלם. כך לדוגמא, ישנן קרנות ממשלתיות המעניקות ערבות בנקאית להלוואה, ישנם מלכ"רים אשר מספקים גם כאן היצע רחב של הלוואות וישנם גם חברות כרטיסי אשראי וחברות פרטיות אשר מעניקות גם כן הלוואות מותאמות לצרכי העסק.

"פיננסי 7" נמצאת כאן בכדי לסייע לכם למצוא את ההלוואה הטובה ביותר אשר תתאים למצבכם הייחודי ותבטיח את הישרדותכם הכלכלית. בחירת הלוואה מתאימה אינה עניין של מה בכך ואנו עושים את הכול בכדי להבטיח שתזכו להלוואה בתנאים הטובים ביותר.