משכנתאות למוגבלים וקרנות מדינה - פתרונות הלוואה שר

הלוואות הן המנוע של הכלכלה המודרנית וספק אם המשק יכול להתנהל בלעדיהן, לא רק זאת, אלא שהלוואות מעניקות אוויר לנשימה ליחידים, למשפחות ולבעלי עסקים קטנים וכך מאפשרות להן להתפתח ולהתמודד עם קשיים בהם הם מצויים. למעשה, אין כמעט היום עסק קטן או אדם פרטי אשר במהלך חייהם לא נזקקו למשכנתא או הלוואה. הבעיה היא שבדיוק אוכלוסיות אלו נתקלות בקשיים כאשר הן פונות לקבלת הלוואה - לעתים הדבר נובע מפערי מידע ועל כן איננו מצליחים למצוא את ההלוואה עם הריבית הטובה ביותר ולעתים הדבר נובע ממגבלות שקיימות על חשבון הבנק ואינן מאפשרות לנו לקבל הלוואה כלשהי. שימו לב לשני פתרונות חשובים, לאדם הפרטי ולבעל עסק קטן, אשר יכולים לסייע רבות במציאת ההלוואה המתאימה ביותר.

משכנתאות למוגבלים – אל תאבדו תקווה


אנשים רבים נתקלים בסיטואציה שבמהלכה חשבונם מוגבל והתנהלותם הכלכלית נפגמת ונפגעת. באופן טבעי במצב דברים זה רבים חושבים כי הם אינם זכאים להלוואות ובוודאי שלא לקבלת משכנתא לקניית דירה ולמציאת פתרון דיור הולם. אך אל ייאוש, גם אם חשבון הבנק שלכם הוגבל אין המשמעות כי אינכם זכאים לדיור הולם ובהחלט ישנם כלים אשר מעניקים משכנתא גם לבעלי חשבון מוגבל. כמובן שמשכנתא אינה רק לאדם הפרטי והיא בהחלט יכולה להוות פתרון מצוין גם לבעל עסק קטן אשר חשבונו הוגבל ואשר מעוניין להגדיל את תזרים המזומנים של העסק.

קרנות מדינה – האוויר לנשימה שאתם זקוקים לו


קרנות מדינה הן כלי אשר נועד לתמרץ את הבנקים לתת הלוואות לעסקים קטנים וזאת באמצעות מתן ערבויות להלוואות אלו. הערבויות משמען כי הריבית אשר הבנק גובה מן ההלוואה הינה נמוכה יותר וכך אתה כבעל עסק קטן תצטרך לשלם פחות ותוכל להפנות את כספך להשקעות אחרות בעסק. הצרה היא שלא רבים מבעלי העסקים הקטנים מכירים כלי זה וכך יוצא שכסף רב יושב ללא מעש בבנקים ובקרנות והמפסידים הגדולים מכך הם כמובן בעלי העסקים הקטנים אשר אינם מודעים להטבות המגיעות להם.

צוות "פיננסי 7" שם לו למטרה לעזור הן לעצמאים ובעלי העסקים הקטנים והן לאדם הפרטי להתמודד עם שלל הבירוקרטיה וסבך המסמכים, כאשר הדבר מגיע ללקיחת משכנתא למוגבלים או פניה לקרנות מדינה. בין אם חשבונכם הוגבל ובין אם לאו, צוות המומחים שלנו, יבטיח כי תקבלו הלוואה בתנאים הטובים ביותר ובזמן הקצר ביותר וזאת תוך ליווי בכל שלבי ההליך.